1. -2. -4. osztály

Osztályfőnök: KÁCZÁN KATALIN

 

1. évfolyam:

1.    ÁDÁM NÓRA
2.    ADAMIK CSANÁD MÁTÉ
3.    ERDEI ANITA REBEKA
4.    FALUSI DIÁNA
5.    FÜLÖP DÁVID SZILVESZTER
6.    GONDA DÁNIEL ATTILA
7.    KOVÁCS ZOÉ
8.    POZSA DOMINIKA IVETT
9.    SÁFÁR PETRA
10.  SZUNYOG MILÁN

 

2. évfolyam:

1.    BUDAI DEBÓRA AMARILLA
2.    KOVÁCS JÁNOS IMRE
3.    MOLNÁR BRIGITTA ALEXANDRA
4.    SZEKERES REBEKA
5.    TAKÁCS NORBERT BENJÁMIN

 

4. évfolyam:

1.    BENCZE ZELINA PETRA   
2.    CZECZON PÁL
3.    DEÁK ENIKŐ
4.    FÖLDI KITTI HENRIETTA
5.    HAJNAL-PAPP ANNAMÁRIA
6.    KENDERES ROZÁLIA MÁRIA
7.    KOROM KRISZTA
8.    NAGY BEATRIX



3. osztály

Osztályfőnök: ROCSIK ZOLTÁNNÉ

 

1.    BALPATAKI MILÁN
2.    BATA PANNA
3.    HERNÁDI BOTOND
4.    KÉZSMÁRKI ZSOLT BARNABÁS
5.    LÉKÓ ALEXANDRA
6.    LÉNÁRT PATRIK
7.    MÁGA CINTIA KIRA
8.    MOLNÁR NIKOLETTA
9.    NAGY FERENC
10.    NAGY ZSANETT REBEKA
11.    NÉMETH MILÁN
12.    PATÓ NÓRA
13.    SLÉDER DZSENIFER ILONA
14.    SZABÓ SZABOLCS
15.    SZILÁGYI LAJOS
16.    VARGA ESZTER
17.    VÉKONY ALEXANDRA ANTÓNIA
18.    VÉKONY MÁRKÓ MILÁN



5. osztály

Osztályfőnök: ZÁKÁNY BARBARA

 

1.    ADAMIK ZSOMBOR ADRIÁN
2.    BÁCSI ATTILA
3.    CSONTOS VIKTÓRIA
4.    ERDŐDI PATRIK
5.    FILÓ VIKTOR MILÁN
6.    KEMENCZEI LILI
7.    NAGY ATTILA
8.    PESTI ALEXANDRA
9.    SZILÁGYI BALÁZS
10.    SZILÁGYI KRISTÓF
11.    TARCZALI NIKOLETT
12.    VÉKONY ZSOLT JÓZSEF



6. osztály

Osztályfőnök: SZATLÓCZKI EDIT

 

1.    BALPATAKI KRISZTIÁN
2.    BANA TIBOR AJTONY
3.    BODNÁR REBEKA BARBARA
4.    CSONTOS NIKOLETT
5.    DÉKÁNY JÁZMIN GABRIELLA
6.    FEHÉR ROLAND
7.    HORNYÁK CINTIA IZABELLA
8.    IGLÓDI DÁVID
9.    ILLÉS SZABOLCS
10.    KENDERES PÉTER
11.    KISS DORINA KINGA
12.    KULCSÁR ILIÁN
13.    KULCSÁR IMRE
14.    LÉKÓ RICHÁRD
15.    MOLNÁR ELIZABET
16.    NÁSZ BENCE
17.    PÁDÁR LAURA
18.    SZEGŐ MARIANN



7. osztály

Osztályfőnök: KUN ISTVÁN

 

1.    BODNÁR VANDA VIVIEN
2.    FARKAS DOMINIK
3.    IGLÓDI IRINGÓ
4.    IGLÓDI PATRIK
5.    GYETVAI BARBARA
6.    KÉK IBOLYA
7.    KÉK REGINA
8.    KÓRÓDI HANNA SÁRA
9.    KOVÁCS KATINKA DOMINIKA
10.    MAGYAR LÁSZLÓ
11.    MATUSZKA ANDRÁS
12.    PINTÉR IMRE    
13.    RAMOS MELISSZA
14.    RÉKASI PATRIK
15.    SZABÓ ZOLTÁN
16.    SZEGŐ EDINA



8. osztály

Osztályfőnök: SZEKERES ANDREA

 

1.    ANDRÉKA ISTVÁN LŐRINC
2.    BENCZE MILÁN LÁSZLÓ     
3.    BENE LÁSZLÓ JÓZSEF
4.    CSONKA VIRÁG ZSÓFIA
5.    JÁRVÁS ANDREA
6.    KATONA MILÁN ÁKOS
7.    KÁLLAI KÁLMÁN    
8.    KENDERES MIHÁLY
9.    LÖVEI LEVENTE PÉTER
10.    MOLNÁR DORINA
11.    SIPOS NIKOLETTA VIKTÓRIA    
12.    SZÉKELY ALEXANDRA
13.    SZOLGA IMOLA
14.    TÓTH ZSOLT
15.    VERES ZSOLT BALÁZS
16.    VÉKONY EMÍLIA ANGELIKA



Névnap

2020. augusztus 9. vasárnap

Emőd







Facebook

Fenntartó

eNapló

Efop 3.3.5

Efop 4.1.3