1. osztály

Osztályfőnök: ROCSIK ZOLTÁNNÉ

 

1.    ÁDÁM LILI
2.    BALOGH ZSELYKE
3.    BATA EMMA
4.    BLÁGA LÁSZLÓ
5.    BUDAI LIONEL LÁSZLÓ
6.    HERBÁLY ANTAL ROLAND
7.    IGLÓDI ZELINA ADÉL
8.    JANKOVICS HENRIETTE
9.    KINYIG ZITA
10.    KÓRÓDI    MILÁN NORBERT
11.    KOVÁCS    JÓZSEF ISTVÁN
12.    MAKAI LUCA
13.    MÓR MIRA
14.    NAGY LETÍCIA NOÉMI
15.    NYESŐ LEILA
16.    PAP GÁBOR
17.    PÁSZTOR  LARA AMARILLA
18.    PINTÉR BALÁZS PATRIK
19.    PÓLAI FRUZSINA
20.    SZABÓ LUCA BOGLÁRKA
21.    SZŰCS NIMRÓD ZALÁN
22.    TURCSÁNYI ANDRÁS
23.    VÉKONY    NIKOLETTA                    



2. osztály

Osztályfőnök: ERDŐSNÉ ÓNODI NÓRA

 

1.    ÁCS ADRIÁN
2.    BEZSELLA MÁRTON
3.    CSABAI KAMILLA LILI
4.    CSONTOS VIRÁG
5.    GONDA DIÁNA LILIÁNA
6.    KOVÁCS DORKA
7.    MÁGA CSABA
8.    MÁRVÁNY HANNA
9.    TÓTH MILÁN MIKLÓS
10.    NAGY BENCE
11.    NAGY TAMÁS
12.    PÁSZTOR PARTIK
13.    SZABÓ DOMINIK
14.    SZATMÁRI NÓRA
15.    SZATMÁRI VANDA
16.    UJLAKÁN REBEKA KAMILLA



3-4. osztály

Osztályfőnök: KÁCZÁN KATALIN

 

3.ÉVFOLYAM

 

1.    ÁDÁM NÓRA
2.    ERDEI ANITA REBEKA
3.    FALUSI DIÁNA
4.    FÖLDESI RICHARD ROLAND
5.    FÜLÖP DÁVID SZILVESZTER
6.    GONDA DÁNIEL ATTILA
7.    KOVÁCS ANGELIKA KINCSŐ
8.    KOVÁCS ERIK OLIVÉR
9.    KOVÁCS ZOÉ
10.    LŐRINCZI-NAGY THOMAS
11.    POZSA DOMINIKA IVETT
12.    SÁFÁR PETRA
13.    SZATMÁRI KONSTANTIN
14.    SZUNYOG MILÁN

 

4.ÉVFOLYAM

 

1.    BUDAI DEBÓRA AMARILLA
2.    BODÓ TAMARA
3.    KOVÁCS JÁNOS IMRE
4.    MOLNÁR BRIGITTA ALEXANDRA
5.    RABB ZSOMBOR ALEX
6.    SZABÓ ELIZABET
7.    SZEKERES REBEKA
8.    TAKÁCS NORBERT BENJÁMIN


 



5. osztály

Osztályfőnök: KUN ISTVÁN

 

1.    BALPATAKI MILÁN
2.    BATA PANNA
3.    BEZSELLA LILI EDINA
4.    HERNÁDI BOTOND
5.    KÉZSMÁRKI ZSOLT BARNABÁS
6.    KOVÁCS DÁVID BENCE
7.    KOVÁCS MÓNIKA RAMÓNA
8.    LÉKÓ ALEXANDRA
9.    LÉNÁRT PATRIK
10.    MÁGA AMANDA LETÍCIA
11.    MÁGA CINTIA KIRA
12.    MOLNÁR NIKOLETTA
13.    NAGY FERENC
14.    NAGY ZSANETT REBEKA
15.    NÉMETH MILÁN
16.    PATÓ NÓRA
17.    SZABÓ SZABOLCS
18.    SZILÁGYI LAJOS
19.    SZUNYOG MÁTÉ
20.    VARGA ESZTER
21.    VÉKONY ALEXANDRA ANTÓNIA
22.    VÉKONY MÁRKÓ MILÁN



6. osztály

Osztályfőnök: SZILVÁSINÉ KÁLMÁN SZILVIA

 

1.    BENCZE ZELINA PETRA   
2.    FÖLDI KITTI HENRIETTA
3.    HAJNAL-PAPP ANNAMÁRIA
4.    KENDERES ROZÁLIA MÁRIA
5.    KOROM KRISZTA
6.    NAGY BEATRIX
7.    PETRÁS TIBOR MIKLÓS




7. osztály

Osztályfőnök: ZÁKÁNY BARBARA

 

1.    BANZÁR ZOLTÁN NORBER
2.    BÁCSI ATTILA
3.    BEZSELLA VIVIEN MARCELLINA
4.    CSONTOS VIKTÓRIA
5.    ERDŐDI PATRIK
6.    FILÓ VIKTOR MILÁN
7.    KEMENCZEI LILI
8.    PÁDÁR LAURA
9.    PESTI ALEXANDRA
10.    PETRÁS PÉTER PÁL
11.    SZATMÁRI OLIVÉR
12.    SZEGŐ MARIANN
13.    SZILÁGYI BALÁZS
14.    SZILÁGYI KRISTÓF
15.    SZIKSZAI ATTILA
16.    TARCZALI NIKOLETT
17.    VÉKONY ZSOLT JÓZSEF

 



8. osztály

Osztályfőnök: SZATLÓCZKI EDIT

 

1.    BALPATAKI KRISZTIÁN
2.    BANA TIBOR AJTONY
3.    BODNÁR REBEKA BARBARA
4.    CSONTOS NIKOLETT
5.    DÉKÁNY JÁZMIN GABRIELLA
6.    HORNYÁK CINTIA IZABELLA
7.    IGLÓDI DÁVID
8.    ILLÉS SZABOLCS
9.    KÁDÁR ISTVÁN
10.    KENDERES PÉTER
11.    KISS DORINA KINGA
12.    KULCSÁR ILIÁN
13.    KULCSÁR IMRE
14.    LÉKÓ RICHÁRD
15.    MOLNÁR ELIZABET
16.    NÁSZ BENCE
17.    SZŰCS MARTIN ZSOLT



Névnap

2022. július 2. szombat

Ottó


Facebook

Fenntartó

eNapló

NTP

Efop 3.3.5

Efop 4.1.3